DEALS-I VEEBIPOE MÜÜGITINGIMUSED

Veebipoe  firmaportaal.com (edaspidi Veebipood) omanik on  DEALS OÜ  (registrikood  14384795 ), asukohaga  Pärnu Hiie 19

1. Müügilepingu kehtivus, teenuse- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest teenuse ostmisel.

Teenuseks on veebipoe hangete kontaktinfo paroolid (Soome ehitushanked esitatud ilma kontaktinfota) mis sisaldavad ka infomaterjalide paroole.

Müügilepingu kehtivuseks on vastavalt kliendi soovile kas 1 kuu või 1 aasta

Veebipoes müüdavate teenuste hinnad on märgitud teenuste juurde. Teave teenuste kohta on esitatud Veebipoes leheküljel „Parooli ostmine“  https://firmaportaal.com/parooli-ostmine/. Tellimuse vormistamine teenuse tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad „Parooli tellimine“. Seejärel kuvatakse ekraanile teenuste hinnad, mille saab tasuda pangalingi kaudu .Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole. Teenuseid osutatakse (saadetakse) järgmistesse riikidesse: Eesti, Soome. Teenuse (kontaktinfo HÕBE-, KULDparool, kehtivusega 1 kuu või 1 aasta)

2. Tellimuse vormistamine

Teenuse tellimiseks tuleb lisada soovitud teenus (parool) ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu.

Tellimus jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole, tellijale saadetakse parool summa laekumise päeval

Teenuse eest maksta saab pangalingi abil ja makseid võetakse vastu eurodes

3. Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab Ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks..

Veebipood saadab Ostjale uudiskirju ning pakkumisi Ostja e-posti aadressile ainult juhul, kui Ostja on selleks avaldanud soovi, sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

4. Ostust taganemise võimalus

Teenusest loobumine (taganemine)

Pärast tellimuse kättesaamist on Ostjal õigus veebipoes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.

Teenusest taganemiseks tuleb esitada teenuse ostmisest taganemise avaldus, mille vormi leiab siit: taganemisavaldus doc ning tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv teenus ei vasta tellitule (nt.puudulik kontaktinfo hanke pakkujalt),

Veebipood tagastab teenuse ostuhinna Ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel, kõik Ostjalt teenuse alusel saadud tasud.

5. Privaatsuspoliitika

Isikuandmete kogumine ja kasutamine

Firmaportaal.com (DEALS OÜ-l) on õigus koguda Tellija poolt avaldatud isikuandmeid. DEALS OÜ ei levita Tellija isikuandmeid kolmandatele osapooltele Tellijal on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete kogumine ning kasutamine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik Lepingust tuleneva nõude sissenõudmiseks või Lepingu täitmiseks.

Pangalingiga maksmise turvalisus on kaitstud SSL-turvaprotokolliga, mis tagab selle, et vahetatavat informatsiooni ei saa kõrvalised isikud pealt kuulata ega muuta.

Maksekeskus AS hoiab Tellija kaardiandmeid turvaliselt ning ei jaga neid kunagi kaupmeeste ega kolmandate osapooltega. Kaupmehe poolt ligipääsetav informatsioon piirdub Tellija e-posti, kaardi tüübi (nt. Visa või MasterCard) ning kahe viimase numbriga kaardinumbrist.

Maksekeskus AS on PCI-DSS nõuetele vastav teenusepakkuja, kes pakub makselahendusi, sh vahendab Visa ja MasterCardi makseid, Euroopa Liidus tegutsevatele kaupmeestele ning muudele teenusepakkujatele.

Kaardiandmete salvestamine toimub ainult läbi turvalise SSL ühenduse ning kaupmehel ega kolmandatel osapooltel pole täielikele andmetele ligipääsu.

6. Vaidluste lahendamine

Kui Ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-posti aadressile sven@firmaportaal.com või helistada telefonil (+372) 58238188 (E-R 09.00-16.00).

Kui Ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on Ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada http://www.komisjon.ee/. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada Ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi http://ec.europa.eu/consumers/odr/ poole.