Soomes ettevõtlusega alustamine (Oy) on lihtne ja kasulik

Info ja nõuded:

 

Vähemalt ühe juhatuse liikme elukoht peab olema Euroopa Liidus (s.o. sobib ka Eesti)

Oy asutamine, haldamine ja hinnad Soomes:

Tegutsedes firmama Soomes, on kasulik asutada Soome firma (Oy), sest see annab Tele suurema usaldusväärsuse lepingute sõlmimisel.
Oy asutamine Soomes on lihtne. Saate seda teha Eesti firma OÜ Kriminte kaasabil kes on spetsialiseerunud äriühingute asutamisele ja haldamisele Soomes – st alates nõustamisest ja lõpetades Soome valmisfirmade müümise ja raamatupidamisteenusega. Lisaks pakuvad virtuaalkontori teenust Helsingis – st kui Tel puudub vajadus kontori rentimiseks, saate võimaluse kasutada nende juriidilist aadressi. Virtuaalkontor BRONZE 50 EUR-i kuu (juriidiline postiaadress Helsingis, sissetulevate kirjade vastuvõtmine ning edastamine kliendile)
Ka Soomes on levinuimaks ettevõtlusvormiks osaühing (Oy). osakapitaliga € 2500
Vähemalt ühe juhatuse liikme elamiskoht peab olema EU-s ja vähemalt ühe juhatuse liikme või asendusliikme püsiv elukoht peab olema Soomes, vastasel juhul peab olema määratud kontaktisik, kelle püsiv elukoht on Soomes.
Firma asutamine Soomes: hind alates € 700

Oy stardikonto avamine Soome pangas:

Viimasel ajal on probleemiks see, et Soome pangad ei ava eestlaste asutatud firmadele stardikontot kui Teil puudub politseitõend – (Soomes pikemaajalisemal viibimisel on kohustus registreerida enda elamisõigus Soome kohalikus politseiametis, registreerimise kohta väljastatakse tunnistus) Seepärast on hakatud rohkem valmisfirmasid ostma:

Soome valmisfirmade (Oy) ostmine ja hinnad:

OÜ Kriminte tegeleb ka Soome valmisfirmade müügiga mille saate osta kiiresti ja see annab eelise nii mõnegi probleemi lahendamisel, näiteks eelpool mainitud pangakonto avamine.
Valmisfirmasid on pakkuda palju. Hindadega tutvumiseks kontakteeruge OÜ Kriminte -ga

Soome valmis OY maksab 1300 eurot, firmal on olemas ka pangaarve.
Dokumentide vormistamine võib toimuda ka Tallinnas.

Oy maksustamine Soomes:

Erinevus Eesti ja Soome firmade maksustamises on suur. Osaliselt on see kordades soodsam kui Eestis kuid osaliselt kulukam.

Soome riigi toetus alustavale Oy-le:

Riigitoetused alustatavatele ettevõtetele on oluliselt suuremad kui Eestis. Korraliku äriplaani korral alates € 10 000 , samuti põhivara soetamiseks, reklaami-, palga jm toetusteks

Täpsem info:

OÜ Margo Evardsoni Õigusbüroo Krimonte

Vabaduse väljak 6 10146 Tallinn

+ 372 64 64 105
+ 372 50 28 365
+358 4013 84456

E-mail: krimonte@krimonte.ee
krimonte@suomi24.fi
Koduleht: www.krimonte.ee